Ana Sayfa Ticari Araçlar Mercedes-Benz çekicileri logitrans Fuarı’nda

Mercedes-Benz çekicileri logitrans Fuarı’nda

Mercedes-Benz çekicileri Logitrans Fuarı’nda

Mercedes-Benz Türk, 19-21 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Logitrans – Uluslararası Transport Lojistik Fuarı’nda sektörün en çok tercih edilen araçlarını sergiledi.

Lojistik sektörüne yönelik araç ve hizmetlerinin detaylı tanıtımını yapabilmek için ‘Logitrans Fuarı’nda yer alan fuarda ayrıca yenilenmiş motorların Mercedes-Benz garantisi ile sunulması anlamına gelen “Reman” hizmetini de ön plana çıkardı.

Bu yıl 8.defa düzenlenen fuarda, Mercedes-Benz Türk çekici segmentindeki; Axor 1840 LS, Actros 1844 LS ve Actros 1841 LSNRL modellerini sergileyerek fuar boyunca ziyaretçilerin beğenisine sundu. Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden taşımacılık ve lojistik sektörünün tüm ihtiyaçlarına karşılayabilen ürün gamı ile Mercedes-Benz Türk, fuar süresince tüm dikkatleri üzerine topladı.

Fuar standında ziyaretçiler ve basın mensupları ile bir araya gelen Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Müdürü Süer Sülün “Lojistik sektörünün ihtiyaçlarını dikkatle takip edip, ihtiyaç ve beklentilere uygun ürünleri zamanında piyasaya sunmaya ve lojistik sektörü ile işbirliğimizdeki başarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Türkiye’de araç parkı günden güne büyüyor, filoların oranı artıyor ve araç parkı gençleşiyor. Türk lojistik filosu Avrupa’da önde gelen büyük filoların arasında. Girişimci ruhu ve dinamizmi çok yüksek” dedi.

Kamyon Pazarlama ve Satış Müdürü Bahadır Özbayır ise “Geçtiğimiz yıl 10 bin adet mertebesinde yeni Mercedes-Benz çekici bu sektörde yerini aldı. Bu yıl yine başarılı bir yıl geçiriyoruz. Hedefimiz ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile Türk lojistik sektörünün sağlıklı büyümesine katkı sağlamaktır. Bu fuarda lojistik sektörü ile yeniden bir araya gelmek bizleri memnun ediyor” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam