Ana Sayfa Ticari Araçlar Mercedes Benz’den Üstyapılı Temizlik Kamyonları

Mercedes Benz’den Üstyapılı Temizlik Kamyonları

Mercedes-Benz-Türk-REW-İstanbul-2014-Fuarında-(1)

Mercedes-Benz Türk, 12-14 Haziran tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “REW İstanbul 2014 – 10. Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Uluslararası Fuarı”na 2 adet katı atık toplama kamyonu ve 1 adet vakumlu süpürge kamyonunu REW İstanbul 2014 Fuarı’nda sergiledi.

Dünya Çevre Haftası’nın da kutlandığı Haziran ayında gerçekleştirilen, çevre dostu tüm ürün, makina, ekipman ve uygulamaların bir arada yer aldığı REW İstanbul Fuarı’nda, Mercedes-Benz Türk standında,  Mercedes-Benz Axor ve Mercedes-Benz Atego kamyonları fuar ziyaretçileri ile buluştu.

Bu yıl 10.’su düzenlenen, “REW İstanbul” Fuarı’nda Mercedes-Benz Türk, yerel yönetimlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren firmaların tercih ettiği kamyon modellerini sergiledi. Sergilenen kamyonlar: Axor 1829 Hidromak imalatı, yeraltı konteynerleri için dizayn edilmiş, 7m/1 ton kapasiteli üstten vinçli, 15+2,4 metreküp katı atık toplama üstyapılı, Atego 1518 EFE Endüstri imalatı, 12,5 + 1,5 m3 katı atık toplama üstyapılı, Atego 1524 Koluman Otomotiv Endüstri imalatı, 6 metreküp hidrostatik şanzumanlı vakumlu yol süpürge üstyapılı.

Çevrenin ve yaşamın geleceğini bugünden şekillendiren en son teknolojilerin sergilendiği fuarda, Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler ve Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler ekipleri de ziyaretçi ve katılımcılara ürün ve hizmetleri hakkında bilgi verdiler.

Özel Üstyapılarla Beraber Kullanılmaya Uygun Araçlar

Atego 1524 model kamyona monte edilmiş Koluman Otomotiv Endüstri imalatı vakumlu yol süpürge üstyapısı, bütün dünyada kabul gören E-United PM10 testinden en yüksek sonuç olan 3 yıldız sertifikasına sahip ilk Türk üstyapısı özelliğini taşıyor. Bu sertifika yol süpürme işleminde gürültü seviyesinin haricinde, emilen tozun dışarı salınmadan üstyapıda muhafaza edilme derecesini belgeliyor. Koluman hidrostatik şanzumanlı vakumlu yol süpürgesi, üst yapı için harici motor kullanmadan Mercedes-Benz Atego 1524’ ün motor gücü ile tüm sistemi çalıştırabiliyor. Düşük işletme ve bakım maliyeti, düşük ses seviyesi, süpürge çalışırken kademeli hız kontrolü ve hız sabitleme özelliği en önemli avantajları olarak göze çarpıyor.

Atego 1518 model kamyona monte edilmiş EFE Endüstri imalatı 12,5 + 1,5 m3 hacimli hidrolik sıkıştırmalı katı atık toplama kamyonu, hafifletilmiş gövde tasarımıyla, Atego’nun yüksek taşıma kapasitesinden faydalanarak en ekonomik şekilde katı atık toplama ihtiyacının karşılanması için öngörülmüş bir ürün. CAN BUS sistemi sayesinde araç üzerindeki PLC motor, diğer elektronik ekipmanlar ile tek hat üzerinden haberleşiyor. Araç üzerindeki sensörlerden alınan veriler gerçek zamanlı olarak takip edilip ve depolanabiliniyor.

Axor 1829 model kamyona monte edilmiş Hidromak imalatı 15 + 2,4 m3 hacimli,  hidrolik sıkıştırmalı katı atık kamyonu 7m/1 ton kapasiteli vinci ile yer altı konteynerlerinden katı atık toplama hizmetleri için tasarlandı. Kasa üzerine monte edilen vinç ile çöp kasasında hacim kaybı olmadan 18 tonluk araçlara uygulanabiliyor.

Mercedes-Benz Türk düşük işletme maliyetleri, yaygın satış sonrası hizmet ağı, yüksek manevra kabiliyetine sahip araçları ile küçük yerleşim merkezlerinden büyük metropollere kadar her türlü çalışma şartlarına uygun kapasitede kamyonlarla temizlik sektörüne hizmet vermeye devam ediyor.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...