Ana Sayfa Treyler Tırsan CTT 2014 Fuarinda Rusya Başarılarını Kutladı

Tırsan CTT 2014 Fuarinda Rusya Başarılarını Kutladı

Tırsan-CTT-2014-Fuarinda-Rusya-Başarılarını-Kutladı

Rusya pazarında Pazar payını her geçen yıl arttıran TIRSAN, Kässbohrer markası ile katıldığı CTT’2014 fuarında Rusya pazarında elde ettiği başarılarını müşterileri ile bir araya gelerek kutladı.

Fabrika yatırımları ve gerekse genişleyen satış ve satış sonrası bayi ağı ile Rusya pazarında giderek güçlenen TIRSAN, Yeni Nesil Damper aracının lansmanını yaptığı Rusya’nın en büyük inşaat ekipmanları fuarı CTT’ye çıkartma yaptı.

Müşteri ihtiyaçlarına odaklı çözümler üreterek büyüyen TIRSAN, Yeni Nesil Damper K.SKS’nin Rusya lansmanını da gerçekleştirdiği Kässbohrer standında, Rusya pazarında en çok tercih edilen 5 Dingilli Uzayabilir Low-bed semi-treyler, K.SLA 5’i de sergiledi.

Sektör basını, müşteriler ve Kässbohrer bayilerinin katılımı ile gerçekleşen Yeni Nesil Damper lansmanında açıklamalarda bulunan TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ağırlıklı olarak, Rusya pazarındaki uzun dönemli stratejik planlarına verdikleri önemi vurguladı. Nuhoğlu, “2009 yılında başladığımız Rusya yatırımlarımızda şimdiye kadar 5 million Euro yatırım yaptık ve 2015 yılı sonunda toplam 11 million Euro’luk yatırımı tamamlamış olacağız” dedi.

Sektör basınının yoğun katılımı ile tanıtımı yapılan Yeni Nesil Damper, Rusya’da tam not aldı. Yeni Nesil Damper, Rusya müşteri beklentilerinin, çalışma koşullarının ve iklim farklılıklarının gerektirdiği ihtiyaçların detaylı pazar araştırmaları ile belirlenmesi sonucunda geliştirildi. TIRSAN Ar-Ge Merkezinin yurtdışı pazar farklılıkları konusundaki tecrübesi sayesinde Rusya pazarı ihtiyaçlarına hızla uyarlanan damper treylerin TIRSAN’ın Yasnogorsk fabrikasında üretilecek olması nedeniyle de ayrı bir öneme sahip olduğu ifade ediliyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam