Ana Sayfa Üst Haberler Nevpa Almanya’dan Yeni Distribütörlüklerle Dönüyor

Nevpa Almanya’dan Yeni Distribütörlüklerle Dönüyor

Nevpa

Treyler ekipman ve parçaları üretiminde ve satışında Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Nevpa, bu kez uluslararası alanda ürünlerini sergiledi.

Nevpa IAA fuarında Yeni ve Hafif, Code XL sertifikalı, kayar baba, Mekanik Çatı Kaldırma Sistemi (MELIS), Silindir Arka Çarpma takozu, dikey kilitleme sistemi, bariyer ayağı, branda gergi mekanizması, kapı tutamağı, olmak üzere patentli yedi yeni ürünü stantta sergiledi.

MELIS sistemi, yan perdeli kayar çatılı treylerlerin yük taşımasında yükleme aşamasındaki alan sorununu çözüyor. Treylerin çatısını yaklaşık 40 cm kaldırarak nakliyeciye yükleme avantajı sağlıyor.  Araçlar çatısı yükseltilmiş halde kısa mesafelerde seyir edebiliyor. Bu sistemin rakiplere göre çalışma prensibi çok farklı. Avrupa ve Türkiye’de patentli bir ürün. Ürünlerde bozulma ve deforme olmuyor. Her biri için 250 kg ile yapılan testler başarılı geçti.

Nevpa standında bu yılın başında üretmeye başladığı plastik aksesuarlar da yerini aldı. Plastik takım sandıkları, su depoları, yangın söndürme dolapları ziyaretçilerden tam not aldı.

Yeni Temsilcilikler Geliyor

Nevpa Genel Müdürü Mehmet Ortaç, hem Hannover hem de Frankfurt fuarında Nevpa’ya yeni distribütörlük tekliflerinin geldiği bilgisini vererek “Ağır vasıta pazarının üç önemli markasını daha temsil edeceğiz. Bunlardan ikisi kamyon-çekici ile ilgili diğer ise treyler sektörü ile ilgili olacak. Anlaşmalar yapılınca kesin bilgiyi kamuoyuyla paylaşacağız.” dedi.

Almanya’daki yapılanmalarından da bahseden Ortaç, burada kendilerini evsahibi gibi hissettiklerini ve Nevpa Almanya’nın giderek büyüdüğüne dikkat çekti. Nevpa Almanya’nın mühendislik ile öne çıktığını kaydeden Ortaç, Navpa’nın ses getirecek ürünler üzerinde çalıştıklarını ve rakipleriyle aralarını açacaklarını iddia etti.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Mercedes-Benz Türk Kamyon Servis Hizmetlerinde Yeni Avantajlar Sunuyor

Mercedes-Benz Türk, Mercedes-Benz markalı kamyon kullanıcılarına, yetkili servislerindeki kaporta & boya atölyelerinde yaptığı harcamalar doğrultusunda, bir sonraki...
Reklam
Reklam