Ana Sayfa Treyler OKT Ulusoy Lojistik ADR’li Tanker Teslimatı Devam Ediyor

OKT Ulusoy Lojistik ADR’li Tanker Teslimatı Devam Ediyor

OKT-Ulusoy-Lojistik-ADR’li-Tanker-Teslimatı-Devam-Ediyor

Ulusoy Lojistik, Karayolunda Tehlikeli Madde Taşımacılığına Yönelik ADR Mevzuatına Uygun Tanker seçimini OKT Trailer’dan yana kullanıyor.

Mayıs sonunda teslim edilen akaryakıt taşımacılığına özel, ADR Sertifikalı, 38.000 lt. Alüminyum Konik Tanker Semi Treylerin kalan 3 adeti Ulusoy Lojistik Filo Teknik Bakım Müdürü İmdat TOPÇU tarafından teslim alındı.

OKT, akaryakıt taşımacılığına yönelik tanker üretimleri ile çıktığı yola bugün petrol ve kimyasal türevleri, sıvı gıda ve gaz taşımacılığına hizmet eden basınçlı / basınçsız, izolasyonlu / izolasyonsuz tanker üretimleri ile devam ediyor. Bugüne kadar  yaklaşık bin 500 adet tanker teslimatı gerçekleştiren OKT, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda modern ürünleriyle yer alıyor.

Almanya, Rusya gibi ülkelerle birlikte Kafkasya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölge pazarlarına tankerlerini gönderen OKT, tanker ürün grubunda yeni ve farklı tasarımlar için ar-ge çalışmalarını da devam ediyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Mercedes-Benz Türk Kamyon Servis Hizmetlerinde Yeni Avantajlar Sunuyor

Mercedes-Benz Türk, Mercedes-Benz markalı kamyon kullanıcılarına, yetkili servislerindeki kaporta & boya atölyelerinde yaptığı harcamalar doğrultusunda, bir sonraki...
Reklam
Reklam