Ana SayfaTreylerÖzgül Treyler’den Avrupa Pazarına Özel Ürünler

Özgül Treyler’den Avrupa Pazarına Özel Ürünler

Özgül Treyler’den Avrupa Pazarına Özel Ürünler

Fuara Avrupa pazarı için ürettikleri 5 dingilli low bed ve konteyner taşıyıcı yarı römorkla katıldıklarını söyleyen Özgül Treyler Yönetim Kurulu Üyesi  Ali Özgül,  üçüncü kere katıldığımız IAA’da marka bilinirliğimizin arttığını gördüklerini söyledi.

Hem Avrupalı hem de diğer bölgelerden çeşitli alıcılarla fuarda bir araya geldiklerini açıklayan Özgül, sergiledikleri ürünlerle ilgili ise şu bilgileri verdi:  “45 feetlik high cube konteyner taşıyıcımız 5 bin 500 kg ağırlığa sahip. Bu ürünü Avrupa pazarı için geliştirdik. Ayrıca 5 metreye uzanabilen 5 dingilli low bed yarı römorkumuzu da hafifleştirildik. Yaklaşık yüzde 10 hafiflettiğimiz bu araçlar Avrupalı alıcıların kabul edeceği seviyelerde. Ayrıca donanım ve ekipmanlarda da SAF ve BPW dingil, frenler Knorr Bremse ve Wabco, elektrik sistemi Aspöck ve Hella olmak üzere küresel markalardan seçtik.”

2015 yılını yüzde 45 ihracat oranıyla tamamladıklarını sözlerine ekleyen Ali Özgül,  2016 yılından başlayarak daha sonraki yıllarda da yüzde 50 ihracat yüzde 50 yurtiçi satış seviyesiyle devam etmeyi planladıklarını belirterek, “ IAA fuarının yanı sıra Afrika, Orta Doğu, Rusya ve Türki cumhuriyetlerde olmak üzere yüzde yılda 4-5 fuara katılıyoruz. Bundan sonra low bed ürünlerimizle Bauma fuarına da katılacağız” dedi.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Renault Trucks, Jumbo ve SVZ Elektrikli ‘Oxygen’ Prototipini Test Ediyor

Renault Trucks, test kamyonu Oxygen ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. İlk testlerin ardından, şehir içi lojistiğine yönelik yeni bir versiyon Ekim 2024'te Amsterdam'da test...