Ana Sayfa Treyler Serin Treyler’den Geri Alım Garantili Değişim Kampanyası

Serin Treyler’den Geri Alım Garantili Değişim Kampanyası

Reklam

Serin Treyler’den Geri Alım Garantili Değişim Kampanyası
Serin Treyler, üretimdeki teknolojik yeniliklerini müşterilerine sunduğu  geri alım garantisi ile satış hizmetleriyle de güçlendiriyor.  

Yaptığı son yatırımla cıcak galvaniz daldırma metodu ile üretime geçerek ürünlerine en az 10 yıl paslanmazlık garantisini veren Serin Treyler, müşterilerini rahatlatacak yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Serin Treyler Yönetim Kurulu Üyesi Recep Serin; “Bildiğiniz gibi lojistik sektöründe yenilenme safhaları zaman, enerji ve para kaybına yol açmaktadır. Serin treyler olarak sizin bu yükünüzü hafifletmek ve markamıza olan güveninizi tescillemek amacıyla bizi tercih ederek almış olduğunuz tenteli treylerimizin yenisini almanız durumunda geri alma sözü vermekteyiz” dedi.

Tenteli tip treylerin satış sözleşmesi ile birlikte düzenlenen edilen Serin Treyler Değişim Garantisi sözleşmesi araç tesliminde müşterilere teslim ediliyor. Müşteriler araçlarını yenilemek istediklerinde bu garanti kapsamında yeni bir ürünün alımında belirlenmiş indirimlerden faydalanıyor.

Sistemin işleyişi ile ilgili olarak bilgi veren Serin Treyler Yönetim Kurulu Üyesi Recep Serin sözlerine şöyle devam etti; “Yerli üretim teknolojilerinde gelişimlerini hızla ve kararlılıkla devam ettiren Serin Treyler, üretimin her aşamasında Ar-Ge mühendislerince geliştirilen uygulamaları, Kalite Kontrol Departmanındaki mühendislerce kontrolünü sağlayarak, müşterilerine güveni veriyor. Satış aşamasında ise ihtiyaç duyduğunuzda almış olduğunuz treyleri sizi zarar ettirmeyecek ölçüde belirlediğimiz eskime oranları düşülerek yenisi ile takas edilebilir, daha genç araçlarla olmanın güvenini sunmaya başladık. Kampanyanın içeriği ve uygulama kriterleri hakkında detaylar satış ekiplerimizden ve Serin Corner Satış noktalarımızdan alınabilir.”.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR