Reklamspot_img
Ana SayfaGüncel HaberlerPolser Frigoser IAA’da Yeni Logosuyla Yer Aldı

Polser Frigoser IAA’da Yeni Logosuyla Yer Aldı

Dünyanın en büyük ticari araç fuarlarından biri olan  IAA 2018 Ticari Araçlar Fuarının Türk katılımcılarından olan Polser A.Ş., Hannover’de dünyanın farklı ülkelerinden yerinden gelen müşterileriyle bir araya geldi.

Polser çatısı altında yer alan otomotiv grubu ürünlerini temsil eden Frigoser ve Polser A.Ş.’nin yeni kurumsal logosu ile fuardaki yerlerini aldıklarını kaydeden Satış ve Pazarlama Müdürü Kağan Armağan, daha önce de firmanın güçlü ihracatının son dönemde daha da yükselme gösterdiğini kaydederek, şunları söyledi: “Avrupa’da canlılığı artan ticari araç pazarı ve ürünlerimize duyulan güvenle birlikte otomotiv sektörüne ihracatımızın toplam üretimimizdeki payı hızlı şekilde artıyor. İhracat yaptığımız ülke sayısı 70’i aştı ve bunu artırmaya devam edeceğiz. Ticari araç sektörünün dışında ürünlerimizin yoğun kullanım alanı bulduğu karavan sektöründe de başta Avrupa ülkeleri ve ABD olmak üzere satışlarımız artarken Uzak Doğu ülkelerinden Latin Amerika’ya kadar diğer önemli pazarlarda da pazar paylarımız, sayısı her sene artan gerek OEM müşterilerimiz gerekse de distribütörlerimiz sayesinde pekiştirilmektedir. Biz de katıldığımız fuarlarla ve yurtdışındaki kendi şirketlerimizle veya temsilcilerimiz aracılığıyla ürünlerimizi yoğun şekilde tanıtarak ihracat süreçlerimizi desteklemekteyiz.”

Frigoser markasıyla son dönemde otobüs tavan levhaları konusunda yeni ürünlerini fuarda tanıttıklarını kaydeden Armağan, TÜV SÜD sertifikalı bu ürünler ile uygulama alanlarını genişlettiklerini sözlerine ekleyerek ayrıca estetiğin daha önem kazandığı pazarlar ve müşterileri için Super Gloss ürünlerini piyasaya sunduklarını açıkladı.

Armağan, otomotivde ve özelikle ticari araçta önemi her geçen artan hafifleştirme çalışmalarını ürünleriyle desteklediklerini belirterek AR-GE bölümlerinin bu konuyla ilgili çalışmalarına aralıksız devam ettiğini açıkladı.

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...