Reklamspot_img
Ana SayfaManşetVersus’tan Yeni Hızlı Perde

Versus’tan Yeni Hızlı Perde

Bu yıl IAA’da yerini yeni ürün ve estetik tasarımlarıyla alan Versus Omega standı çok sayıda müşterisini ağırladı. Lojistikte pazarın daha hızlı ve güvenli yükleme boşaltma sistemlerine doğru gittiğini söyleyen Versus Omega Ortağı Murat Gençoğlu, kendilerinin de bu trendi görerek ürünlerini geliştirdiklerini açıkladı.

Avrupa’nın büyük bir kıta olduğunu ve uluslararası taşımaların olduğu kadar ülke içi taşımaların da lojistik sektöründe önemli bir yer tuttuğunu kaydeden Gençoğlu yıllardır çalışmaları devam eden yeni ürünleriyle ilgili şunları söyledi: “AR-GE bölümümüzle 4 senedir çalışmalarını yürüttüğümüz yeni Penta serimizi artık müşterilerimiz için hazır hale getirdik. 13,60 metre boyundaki bir yarı römork bu sistemle 10-15 saniye arasında açılıp kapanabiliyor. Yine yük emniyet sertifikasına sahip. Artık römorklar stoklama alanı olarak kullanılmaya başlandıkları için römorkların hırsızlığa karşı trende veya park halinde yükünü güvenle tutması gerekiyor.”

Reklamspot_img

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Kamyon Fabrikası Güneş Enerjisi Santrali Faaliyete Geçti

Karbon nötr ulaşım ve dönüşüm hedefiyle çalışan Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda 7.5 MWp kurulu gücünde yeni bir güneş enerjisi santralini tam kapasiteyle devreye...