Ana Sayfa Manşet Versus’tan Yeni Hızlı Perde

Versus’tan Yeni Hızlı Perde

Bu yıl IAA’da yerini yeni ürün ve estetik tasarımlarıyla alan Versus Omega standı çok sayıda müşterisini ağırladı. Lojistikte pazarın daha hızlı ve güvenli yükleme boşaltma sistemlerine doğru gittiğini söyleyen Versus Omega Ortağı Murat Gençoğlu, kendilerinin de bu trendi görerek ürünlerini geliştirdiklerini açıkladı.

Avrupa’nın büyük bir kıta olduğunu ve uluslararası taşımaların olduğu kadar ülke içi taşımaların da lojistik sektöründe önemli bir yer tuttuğunu kaydeden Gençoğlu yıllardır çalışmaları devam eden yeni ürünleriyle ilgili şunları söyledi: “AR-GE bölümümüzle 4 senedir çalışmalarını yürüttüğümüz yeni Penta serimizi artık müşterilerimiz için hazır hale getirdik. 13,60 metre boyundaki bir yarı römork bu sistemle 10-15 saniye arasında açılıp kapanabiliyor. Yine yük emniyet sertifikasına sahip. Artık römorklar stoklama alanı olarak kullanılmaya başlandıkları için römorkların hırsızlığa karşı trende veya park halinde yükünü güvenle tutması gerekiyor.”

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam