Ana Sayfa Ticari Araçlar Scania, Krone, Meiller İçin İzmir’de Modern Tesis

Scania, Krone, Meiller İçin İzmir’de Modern Tesis

Reklam

Scania, Krone, Meiller İçin İzmir’de Modern Tesis

Scania, Krone, Meiller markaları için İzmir’de hizmet verecek olan Ankara Ağır Vasıta’nın modern tesisi törenle hizmete açıldı.

Doğuş Otomotiv tarafından distribütörlük faaliyetleri yürütülen Scania, Krone, Meiller markalarının Yetkili Satıcı ve Servisi Ankara Ağır Vasıta’nın İzmir’deki yeni tesisi, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, Doğuş Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu, Doğuş Otomotiv Scania, Krone, Meiller Genel Müdürü İlhami Eksin ve Ankara Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Mutlubaş ile çok sayıda davetlinin katıldığı törenle hizmete açılan modern tesis, 10 milyon TL harcanarak 10 bin metrekarelik bir alanda inşa edildi. Ankara Ağır Vasıta’nın tesisinde 4 bin m2 servis, 500 m2 showroom ve 5 bin 500 m2 açık alan bulunuyor. Scania, Krone, Meiller markalarına İzmir ve çevresi için hizmet verecek Ankara Ağır Vasıta’da 42 uzman çalışan ve 2 adet tam donanımlı acil servis aracı bulunuyor.

Ankara Ağır Vasıta’nın yeni tesisinin açılış töreninde bir konuşma yapan Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, mükemmel hizmet anlayışları doğrultusunda ve otomotiv sektörünün her halkasında güçlü bir şekilde yer aldıklarını belirterek, “Bu tesisin altında çok ciddi bir emek ve çalışma yatıyor. Bu tesisi İzmir’e kazandırdığı için Mustafa Mutlubaş’a teşekkür ediyor, tesisimizin bölgeye ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Ankara Ağır Vasıta, İzmir’de 1 numaralı hizmet vermek için burada” dedi.

Acar, “Doğuş Otomotiv olarak, ilk 5 aylık sonuçlara baktığımızda liderliğimizi devam ettiriyoruz. Scania’da da aynı şekilde liderlik için çalışıyoruz. Scania, Krone, Meiller ile İzmir ve ülkemizi daha iyi yerlere taşımaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ankara Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Mutlubaş ise, Ankara Ağır Vasıta’nın tüm ağır vasıta kullanıcıları ve nakliye şirketleri için önemli bir merkez olacağını kaydederek, “2006 yılından bu yana Doğuş Otomotiv’in Yetkili Satıcı ve Servisi olarak hizmet veriyoruz. Sürekli gelişen ve büyüyen bir ailenin mensubu olmak, yeni yatırımlarımızı hayata geçirmemize yardımcı oluyor” diye konuştu.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR