Ana Sayfa Güncel Haberler Serin Treyler’den Baran Otomotiv’e Tiger Teslimatı

Serin Treyler’den Baran Otomotiv’e Tiger Teslimatı

Reklam

Serin Treyler’den Baran Otomotiv’e Tiger Teslimatı
Taşımacılık sektöründe 2010 yılından beri faaliyette olan Baran Otomotiv, bu yıl yapacağı yatırımlar için Serin Treyleri tercih etti.  11 adetlik Tiger havuz damper siparişinin ilk parti teslimatı Serin Treylerin fabrika sahasında gerçekleştirildi. 

Baran Otomotiv, parkında bulunan silobas, kuru yük, kapaklı damper ve havuz damper araçlarıyla, Konya, İstanbul, Ankara ve Trakya bölgesinde taşımacılık yapıyor. 2012 yılından bu tarafa Serin ile işbirliğini devam ettiren Baran Otomotiv yetkilisi Sedat Baran; “Yeni yapacağımız yatırımlarda da tercihimizi Serin kalitesinden yana kullanacağız” dedi. Araç parkında yer alan toplam 60 treylere, Serin Fabrika tesislerinde teslim aldığı 5 adet, 28 metreküp Tiger havuz damperi ilave etti.

Damper teslimatlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten Serin Treyler Yönetim Kurulu Üyesi Recep Serin ise “28 metreküp yeni tip Tiger Havuz damper modellerini bu teslimatlar ile yollarla buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu yatırımlarında da bizi tercih eden Baran Otomotiv yetkilisi Sayın Sedat Baran’a teşekkürlerimiz sunar, kendilerine hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Tiger Havuz Damperin Yeni Modeli

28 metreküplük Tiger modeli, 8700 mm dış uzunluğunda ve 1790 mm iç kasa yüksekliğine sahip. Havuzun taban, arka kapak ve yan duvarlarında 4.5 mm kalınlığında Hardox 450 tip yüksek mukavemetli saç kullanılıyor. Bu sayede kasanın her yüke karşı dayanıklı olmasını ve öz kütlesi fazla olan yüklerin taşınmasında dahi taban formunun bozulmamasını sağlıyor. I kesitli Serin şasi üzerinde taşınan havuzun yolla irtibatını yine Serin teknolojisi ile geliştiren 3×9000 kg taşıma kapasiteli dingil grubu sağlıyor. İthal dingil tercihi ise opsiyonel olarak sunuluyor. Asfalt dökümünde kullanılan finisher ile damper arasında, eğimli veya düz yol fark etmeksizin, basınç değerlerinin düzenlenmesi ile damperin frenlemesi, sürücüsüz otomatik kontrol edilebiliyor. Sürücü kontrolü dışında damperin açılması gibi bir duruma karşı kontrol ve uyarı ikaz sistemleri devreye girerek sürücü uyarılıyor. Aracın ön dingil bölgesinde bulunan kontrol paneli ile dingil başına düşen yük miktarı, hava yastık basınç kontrolü yapılabiliyor. Günlük servis ve kilometre kaydı tutularak, aracın kullanım şartları hakkında bilgi sahibi olunabiliyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR