Ana Sayfa Manşet Serin’den Çavdaroğlu61 Nakliyat’a 5 Tenteli Treyler

Serin’den Çavdaroğlu61 Nakliyat’a 5 Tenteli Treyler

Serin’den-Çavdaroğlu61-Nakliyat’a-5-Tenteli-Treyler

Merkezi Trabzon’da bulunan Çavdaroğlu61 Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti., Serin Treyler’den teslim aldığı 5 adet Tenteli Treyler ile filosunu güçlendirdi.

Özellikle zor koşullarda gerçekleştirdiği güvenli taşımacılık anlayışıyla büyümeye devam eden Çavdaroğlu61 Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti., Serin Treyler’den aldığı yarı römorklarla filosunu genişletiyor. Rusya, Gürcistan, Nahçivan, Azerbaycan, Kazakistan ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine lojistik hizmeti veren Çavdaroğlu61 Nakliyat, Serin Treyler ile yapmış olduğu iş birliğiyle 5 adet Tenteli Treyleri filosuna ekledi.

Çavdar: “Güvenli ve sağlam teslimat kaliteli araçlarla olur”     

Gerçekleştirilen teslimatla ilgili konuşan Çavdaroğlu61 Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Çavdar, zamanında ve sağlam teslimat yapabilmenin başlıca şartının kalitesi yüksek araçlara sahip olmaktan geçtiğine vurgulayarak şunları söyledi: “Firmamız dünyanın birçok ülkesine lojistik hizmeti veren ve  Trabzon bölgesinde güçlü bir filoya sahip sayılı firmalardan bir tanesidir. Bu sektörde güçlü olmak için ise verdiğiniz hizmetin kalitesinin yüksek olması gerekir. Bu yüzden almış olduğumuz işlerde zamana ayak uydurmak ve taşımış olduğumuz yükün sağlam olarak teslimi ve güvenliği bizim için çok önemlidir. Filomuzdaki araçlarımızın da bu ilkemize uygun kalitede olması esastır. Serin Treylerin ise kaliteye önem vermesi noktasındaki hassasiyetinden dolayı ilk tercihimiz oldu. Gerek üretmiş oldukları araçların hafif olması ve daha fazla yük yükleme imkânı sağlaması, gerekse yükleme ve boşaltma esnasında aracın kolay kullanılabilmesi bize kazanç ve zaman avantajı sağlıyor. Yapmış olduğumuz bu yatırımların her iki taraf içinde hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR