Ana Sayfa Güncel Haberler Serin’in Yeni Ürünlerine Büyük İlgi

Serin’in Yeni Ürünlerine Büyük İlgi

Serin’in Yeni Ürünlerine Büyük İlgiTicari Araçlar fuarında 30. yılına özel tasarlanan 6 yeni ürünle katılan Serin Treyler, gerçekleştirdiği çok sayıda teslimatlarla müşterilerinin olumlu tepkilerini aldı.

Uluslararası nakliye sektörünün talep ettiği hafiflik, yük güvenliği, çoklu spanzet noktaları gibi birçok özelliği içerisinde barındıran Yeni Optima Treylerden Adahan Lojistik’e 100 adet, Elmas Grup’a 10 adet, Kumtaş Lojistik’e 5 adet, Baykar Lojistik’e  5 adet olmak üzere toplamda 120 adet teslimat gerçekleştirildi.

Tiger Pazara Hızlı Girdi

İnşaat sahalarında tek seferde daha fazla yük ve dayanıklılık sunan Tiger Havuz Damper Treylerden;  Erol Kardeşler’e 25 adet, Mertel İnşaat’a 5 adet, Tekelioğlu Kardeşler Nakliyat’a 5 adet ve Tepecik Kooperatifi Hüseyin Bayraktar’a 1 adet teslim etti.

Ayrıca yurtiçi taşımacıların farklı tipteki yüklerine cevap veren ve hafifliği ile öne çıkan Ultra Damper’den Nebi Kart Nakliyat’a 10 adet, Göral Petrol’e 5 adet teslimat gerçekleştiren Serin Treyler toplu teslimatlarda da bir ilke daha imza attı.

Recep Serin: “Müşterilerimiziz İsteklerini Karşıladık”

Müşterilerinden gördükleri yoğun ilgiden memnun kaldıklarını ve fuarın istedikleri gibi verimli geçtiği vurgulayan Serin Treyler Genel Müdürü Recep Serin, “ 30 yıla dayanan tecrübelerimiz ve AR-GE çalışmalarımızın sonucunda müşterilerimizin isteklerini karşılayacak yeni ürünlerimizle fuardaki yerimizi aldık. Yapmış olduğumuz tüm çalışmaların karşılığını aldığımızı düşündüğüm fuar bizim açımızdan çok verimli geçti. Fuarda yapmış olduğumuz teslimat törenleri bu başarımızın bir göstergesi olmuştur.” dedi.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam