Ana Sayfa Yan Sanayi SSAB Yeni Ürünleriyle Ankomak’ta Yerini Aldı

SSAB Yeni Ürünleriyle Ankomak’ta Yerini Aldı

SSAB Yeni Ürünleriyle Ankomak’ta Yerini Aldı

Yüksek dayanımlı çeliğin dünya çapında önde gelen isimlerinden olan SSAB de Ankomak Fuarı’nın katılımcıları arasında yer aldı.

Fuarda Hardox Tube 500 gibi inşaat ekipmanı üreticileri için yeni maliyet etkin gelişmiş yüksek dayanımlı çelik (AHSS) ve aşınma plakası çözümleri yelpazesini tanıtan SSAB, aşınma hesap makinesini de sergiledi.

Özellikle yüksek dayanımlı Hardox ürünüyle treyler ve üstyapı üreticilerinin yakından tanıdığı SSAB Bölge Satış Müdürü Devrim Sağlam, 1974 yılından itibaren sürekli geliştirilen Hardox ürününün sürekli geliştirildiğini söyledi.

Devrim-SaglamKaynak uzmanlarından, eğim büküm uzmanlarına treyler şasiden çimentoya ve frene kadar ilgili uzman departmanlarla çözüm sunduklarını belirten Sağlam, fuarda aşınma hesap makinesi gibi özel yazılımlarla doğru hizmeti vermeye çalıştıklarını ifade etti.

Taşınan ürüne uygun malzeme tedariki sağlayan bir anlayışla müşteriye sadece çelik sunmadıklarını aktaran Sağlam, 1997 yılında SSAB’nin Türkiye’de kendi ofisini açtığını ve her zaman son kullanıcılarla doğrudan iletişim kurduğunu söyledi.

Elemanlarının ve teknik müdürlerinin sürekli sahada müşteriyle temasta olduklarını vurgulayan Sağlam sözlerine şöyle devam etti: “Dünyanın en düşük sülfür ve fosfot oranlı madenini kullanıyoruz ve bunun sağladığı homojenlikle rakiplerimizden bir adım önde başlıyoruz. Bu uniform malzemeleri büktüğünüz zaman başıyla sonu aynı açıklıkta durabiliyor. Hafiflik ve üretim sırasında malzemenin aynı davranmasını istiyor musunuz? İşçinizin her ürüne özel işlem yapmasını istemezsiniz, bu enerji ve vakit kaybına sebep olur. Günümüzde seri üretim yapan treyler fabrikaları yaptıkları adam/saat hesaplamalarına bizim malzememizle uyabilirler. Veya özel bir boom üretiminde alt bükümünü üretim dostu malzemelerimizle çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.”

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...