Ana Sayfa Foto Galeri Ticari Araç Fuarı’nda Euro 6’ya Geçiş Etkisi

Ticari Araç Fuarı’nda Euro 6’ya Geçiş Etkisi

Ticari Araç Fuarı’nda Euro 6’ya Geçiş Etkisi21-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleşen Comvex Ticari Araç, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı’nda Euro 6’ya geçiş sürecinin ağır ticari araçları ve teknolojileri damgasını vurdu.

Kasa Üstyapı Ticari Araç ve Teknolojileri Dergisi olarak standımızla yer aldığımız 21-24 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Comvex Ticari Araç, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı’nda lansmanı yapılan yeni araçları ve ilk defa sergilenen teknolojileri inceleyerek sayfalarımızda yer verdik.

Comvex İstanbul 5’nci Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik’in katılımı ile açılışı gerçekleştirilen Comvex İstanbul Fuarı ilk gününde ulusal ve uluslararası etkinlikleri gerçekleştirildi.

Lansmanların da gerçekleştirildiği fuarda Iveco, Mercedes Benz Türk, Ford Otosan, Otokar, Anadolu Isuzu, Man, Krone, Fiat, Karsan, Temsa gibi firmalar yeni araçlarını sergileme imkanı buldular.

Treyler üreticilerinin de katılım gösterdiği fuarda Koluman Endüstri, Krone, Has Trailer, Öztreyler, Nursan Treyler, Çarsan gibi markalar yer alırken Türkiye’nin büyük treyler üreticilerinin fuarda olmadığı da dikkat çekti.

Başta 19 Mayıs Bayram tatilinin hafta sonuna uzaması nedeniyle farklı nedenlerle ziyaretçi sayısındaki düşüşün dikkat çektiği fuarda özellikle ticari araç ve treyler endüstrilerine tedarik yapan bazı firma stantları ise yoğun ilgiyle karşılaştılar.

Türkiye’nin üstyapı sistemleri alanındaki en önemli markalarından Kadesan, hem Karadeniz Branda hem de Versus markalı üstyapı sistem ve ürünlerini sergiledi.

Ürettiği ve temsil ettiği markalarla fuarın en kalabalık stantlarından birine ev sahipliği yapan Nevpa’nın yanı sıra ilk defa Türkiye’de üretilen hafif ticari araç damperli kasasını sergileyen İtalyan Scattolini standı da ilgi gördü.

Son yıllarda Gema Hızlı Perde ve A Kasa ile atılım yapan Gema Makina da fuarın ilgi çeken stantlarından biri olarak ürünlerini sergiledi.

Türkiye’nin olduğu kadar dünyanın da önemli ara şanzıman, PTO ve hidrolik pompa üreticileri arasında yer alan Kozmaksan, geniş ürün yelpazesini fuarda sergileyerek müşterileriyle bir araya geldi.

Fuarın lastik üreticisi  katılımcısı olan Brisa ise hem ağır ticari araçlara uygun lastiklerini sergiledi hem de ticari araç lastik kullanıcıları için geliştirilen ve ger geçen yıl büyüyen Profleet hizmetlerini tanıttı.

Foto Galeri

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR