Ana Sayfa Manşet TIRSAN’dan Güney Eksport’a 500 Adetlik Tanker Satışı

TIRSAN’dan Güney Eksport’a 500 Adetlik Tanker Satışı

TIRSAN’dan Güney Eksport’a 500 Adetlik Tanker SatışıTIRSAN bayisi Gelecek Otomotiv’in gerçekleştirdiği anlaşma ile Güney Eksport Lojistiğe 2018 yılına kadar toplam 500 adet Kässbohrer Melas Tankeri satış anlaşması imzalandı.

TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu törende yaptığı konuşmada Güney Eksport ile artarak devam eden işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiği sözlerine ‘Güney Eksport, Kässbohrer Melas Tankerleri sayesinde sıvı gıda taşımacılığında paslanmaz çelik ile taşımacılık yapacak ve halk sağlığı için önemli bir sorumluluğu üstlenmiş bulunmaktadır’ dedi.

1982 yılında kurulan ve Türkiye genelinde sıvı taşımacılığının önde gelen firmalardan biri olan Güney Eksport Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Şimşek teslimat töreninde yaptığı açıklamada ‘Melas şurubu taşımacılığı için özel olarak tasarlanan ve hafifliği ile daha fazla taşıma imkanı sunan Kässbohrer Melas Tankerlerini kullanıyoruz ve araçlardan çok memnunuz. Bu memnuniyet tekrar alım yapmamıza neden olmaktadır’ dedi. TIRSAN’a duydukları güven nedeniyle işbirliklerinin artarak devam edeceğini belirten Şimşek ‘Müşterilerimiz için en iyi hizmeti TIRSAN’ın ürettiği araçlarla verebileceğimizi biliyoruz ve güveniyoruz’ dedi.

Güney Eksport Lojistik, melas taşımacılığı, bitkisel yağ taşımacılığı, yurtdışı sıvı taşımacılığı ve maya dağıtım organizasyonları yapmaktadır.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR