Ana Sayfa Manşet Tırsan’ın Yeni İngiltere Bayisi Tinsley Hızlı Başladı

Tırsan’ın Yeni İngiltere Bayisi Tinsley Hızlı Başladı

Tırsan’ın Yeni İngiltere Bayisi Tinsley Hızlı Başladı

Tinsley Special Products ile birlikte Kässbohrer yurtdışında 140’ı aşkın satış ve satış sonrası noktasında müşterilerine hizmet veren Tırsan yurtdışı teslimatlara da hız verdi.

Uluslararası pazarlarda gösterdiği başarılar ile başta Avrupa ve Rusya olmak üzere pek çok ülkede bayi ağını genişletmeye devam eden TIRSAN markalarından Kässbohrer,

sektör tecrübesine sahip yeni İngiltere bayisi Tinsley ile Mayıs ayında iki farklı fuarda yerini aldı.

28 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilen anlaşma ile İngiltere bayisi olan Tinsley Special Products Ltd. low-bed ürünlerine odaklı tanıtım faaliyetleri ile Mayıs ayında İngiltere’de Multimodal 2014 ve Vertikal Days 2014 fuarlarında yerini aldı

Kässbohrer Low-bed K.SLH 6 Multimodal 2014 Fuarında Birmingham’da Sergilendi

29 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında Birmingham’da gerçekleşen Multimodal 2014 fuarında, Avrupa lansmanı Şubat ayında Almanya Goch’da gerçekleşen Kässbohrer Hidrolik Dümenlenebilir Low-bed ürün gamından 6 Dingilli K.SLH 6 sergilendi. Tinsley’in  Kässbohrer’in geniş ürün gamını İngiltere lojistik sektörüne tanıttığı fuar, İrlanda ve İngiltere’nin en önemli lojistik fuarı olması ve Tinsley Special Products Ltd.’nin Kässbohrer bayisi olarak katıldığı ilk organizasyon olması nedeniyle ayrı öneme sahiptir.

Vertikal Days 2014 Fuarında Kässbohrer Tanıtımı Devam Etti

14-15 Mayıs tarihlerinde Merseyside’da gerçekleşen Vertical Days 2014 fuarında ise Tinsley, Kässbohrer standında 6 Dingilli Hidrolik Dümenlenebilir Low-bed K.SLH 6 ve 3 Dingilli Hidrolik Dümenlenebilir Low-Loader K.SLL 3 ile müşterilerine Kässbohrer low-bed ürün gamını tanıttı.

Vertical Days 2014 fuarı kule, mobil ve treylerlere özel vinçlerden, kulelere, güvenlik ekipmanlarından, yedek parça ve aksesuar gibi pek çok farklı ürünlerin sergilendiği uzmanlık fuarı olarak öne çıkmaktadır.

Nico Mooij B.V.’ye  30 Adet Çift Katlı Perdeli Semi-Treyler Teslimatı

Tırsan’ın Hollanda’da 23 noktada hizmet veren distribütörü TGN tarafından gerçekleştirilen satış ile Nico Mooij Oost-Europa Service B.V. filosunu  30 adet Kässbohrer marka Çift Katlı Perdeli semi-treyler ile güçlendirdi. Tırsan’ın, Rotterdam’dan Roma’ya Avrupa lojistik güzergahlarının kesişim noktasında yer alan Almanya, Goch üretim tesislerinde gerçekleştirilen  teslimatta, Nico Mooij Oost-Europa Service B.V. yetkilileri uzun kullanım ömrü ve fark yaratan şasi tasarımıyla rekabette bir adım öne geçmek için Tırsan’ın ürettiği Kässbohrer marka araçları tercih ettiklerini bildirirken, gelecek yıllardaki yatırımlarında da Tırsan ile işbirliklerini devam ettireceklerini açıkladı.

Slovakya Gönüllü İtfaiye Ekibi DHZ POLE’ye Low-Bed Teslimatı

Yurtdışı pazarında da müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren ve sahip olduğu geniş low-bed ürün gamı ile teslimatlarına devam eden Tırsan, Slovakya’nın Trvana bölgesinde faaliyet gösteren gönüllü itfaiyeciler DHZ POLE’e Kässbohrer K.SLA 5 uzayabilir low-bed teslimatı gerçekleştirdi.

Tırsan’ın Avusturya ‘da hizmet veren distribütörü Hochstaffl GmbH tarafından satışı gerçekleştirilen araçları DHZ POLE ,Bratislava Uluslararası Savunma Fuar’ında yapılan teslimat töreninde teslim aldı.Teslimat töreni Hochstaffl GmbH satış ekibinden Robert Rezek, Marian Žáčik ve DHZ POLE Komutanı Jozef Hambálek’in katılımı ile gerçekleşti.

Törende, DHZ POLE Komutanı Jozef Hambálek, “Kässbohrer K.SLA 5 araçlarını sahip olduğu  6 metreye kadar uzayabilen özel tasarımlı şasisi sayesinde faklı boyuttaki ağır yüklerimizi güvenli ve kolayca taşıyabilceğimiz için tercih ettik” dedi.

Yakıt Tasarrufu İçin Tırsan’dan Aero Paket

Tırsan-Aero-Paket

2009 yılında faaliyete geçirdiği Türkiye’nin ilk ve tek treyler Ar-Ge merkezinde taşımacıların ihtiyaçlarına çözüm üreten Tırsan, frigorifik treyler üzerine eklenen Aero Paket ile treyler dış yüzeyinin düşük hava sürtünmesine sahip olması sağladı. Tenteli / perdeli treyler segmentinde de kolaylıkla uygulanabilen konsept çalışmayla ilgili halihazırda devam eden testlerden elde edilen verilere göre, sabit hızlı kullanımlarda Aero Paket kullanımı ile ortalama yüzde 7-10 daha az yakıt tüketimi sağlıyor. Farklı hız ve yükleme koşulları da göz önüne alındığında,  yılda 150 bin km yol kat eden bir uzun yol çekici treyler kombinasyonu için yıllık en az 2 bin litrelik bir yakıt tasarrufu sağlanıyor.

Aero Paketi, düşük yakıt tüketimi ile daha az CO2 emisyonu dışında; treyler çevresindeki hava akışının yönlendirilmesi ile daha dengeli bir sürüş ve yan aksesuarları sayesinde ıslak zeminde treylerin tekerleklerinden ortama yayılan su taneciklerinin çevreye sıçramasını engelleyerek oluşabilecek kaza risklerini en aza indirgeniyor.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...