Ana Sayfa Taşımacılık / Lojistik Treyler Markaları Transport Logistic Fuarı'nda

Treyler Markaları Transport Logistic Fuarı’nda

Treyler Markaları Transport Logistic Fuarı'nda
Treyler firmalarının yoğun ilgi gösterdiği transport logistic 2015’te, Schmitz Cargobull, Krone, Kassbohrer, Kögel gibi markalar  yer aldılar.

Dünya lojistik endüstrisinin bir araya geldiği transport logistic 2015 Fuarı, organizasyonun gerçekleştirildiği şehir olan Münih’deki demiryolu grevine rağmen beklenenden daha fazla ziyaretçiyi ağırladı. Bu yıl 15’incisi düzenlenen transport logistic Fuarı, hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısında önemli bir artış yakaladı. 124 ülkeden 55 binden fazla ziyaretçi gelirken 62 ülkeden 2 bin 50 firma, dünya lojistiğinin vitrini olan fuarda yerlerini aldı.

Çoğu ağır ticari araç markasının ürünlerinden ziyade taşımacılık sektörüne sağladıkları katma değerli hizmetlerini tanıttığı fuarda başta Mercedes Benz ve MAN gibi Alman markaları olmak Iveco,  Scania gibi markalar da yerlerini aldılar.

Özellikte treyler firmalarının yoğun ilgi gösterdiği transport logistic 2015’te, Schmitz Cargobull, Krone, Kassbohrer, Kögel gibi firmalar yer aldılar. Fuarın en yoğun alanlarından bir olan treyler ve ticari araç marka ve bazı tedarikçilerinin bulunduğu alanda markalar müşterileriyle bir araya gelerek ürün ve hizmetlerinin operatörlere sağladığı avantajları anlatma şansı buldular.

Fuarda aynı zamanda treyler üreticilerinin ve taşımacılık şirketlerinin tedarikçileri arasında yer alan soğutucu ünite markaları Thermo King ve Carrier ile treyler dingil ve treyler sistemleri üreticisi Saf Holland gibi markalar da son teknolojilerini sergilediler.

Treyler Markaları Transport Logistic Fuarında

Schmitz Orijinal Ekipmana Treyler Lastiğini de Ekledi

Son yıllarda başlattığı eğilimle kendi soğutucu ünitesini, telematik sistemlerini ve dingilini üretmeye başlayan Schmitz Cargobull, fuarda bir sürpriz daha açıkladı. Hankook Tyres ile başlattığı stratejik işbirliğini bir adım daha ileri götürerek orijinal ekipman olarak Schmitz Cargobull markalı treyler lastiklerinin tanıtımı transport logistic 2015’te gerçekleştirdi. Yüzde 100 Schmitz Cargobull stratejisiyle hareket eden marka, beş farklı ölçüde toplam 9 modelle treyler lastiği işine başlayarak Hankook Tyres’ın Avrupa faaliyetlerinde öne çıkacak.

Türk Treyler Endüstrisini Fuarda Tırsan Temsil Etti

Bünyesinde yer alan Kässbohrer markasıyla fuarın büyük treyler markaları arasında yer alan Tırsan Treyler, Avrupa pazarındaki iddiasını da bir kez daha orta koymuş oldu. Genel olarak sadece Alman treyler üreticilerinin arasında Kässbohrer, perdeli semi-treylerini, K.SCS X+, sergiledi. 60 metreküp hacme sahip damperli silo K.SSK 60 ise açık stantta sergileyen Kässbohrer, Talson hava kargo aracını da sergiledi.

İlaç taşımacılığının yanı sıra elektronik parça ve cihazlar, çiçek ve taze gıda dahil olmak üzere tüm hava kargo tiplerini güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasında kullanılabilen GDP standartlarına uygun TAG FNA treyler. Kayar tabanı ile kolay yükleme ve boşaltmaya olanak sağlıyor.

Yük güvenliği için palet stoperleri ile otomatik kayar taban indirme ve hızlı geri bırakma fonksiyonu ile donatılan Talson treyler, TAPA kriterlerinin yanı sıra DIN EN 12642 Code XL standartlarını da karşılıyor.

Transport-Logistic-03

Kässbohrer İngiltere’de Tank-Ex 2015 Fuarına Katıldı

Kässbohrer, 28-30 Mayıs tarihleri arasında İngiltere’nin Harrogate şehrinde gerçekleşen Tank-Ex ’15 fuarında silo taşımacılığına yönelik çözümlerini sergiledi.

Hidrolik damperli ilk silo aracını 1953 yılında üreten Kässbohrer, silo segmentinde geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. Hem yatay hem de damperli silo üreten Kässbohrer’in yatay siloları 30 metreküp ile 40 metreküp arasındaki hacimlerde sunulurken, damperli silolar ise 40 metreküp ile 90 metreküp  arasında değişen hacimlerde üretiliyor. Kässbohrer, Avrupa’da 90 metreküp hacimde silo üretme kabiliyetine sahip az sayıdaki üreticiden biri olarak bu alanda başarını arttırıyor.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR