Ana Sayfa Manşet Volkan İtfaiye Interschutz 2015’e Geniş Ürün Gamıyla Katıldı

Volkan İtfaiye Interschutz 2015’e Geniş Ürün Gamıyla Katıldı

Volkan İtfaiye Interschutz 2015’e Geniş Ürün Gamıyla Katıldı
Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen Interschutz fuarına Volkan ürünleri büyük ilgi gördü.

Beş yılda bir gerçekleşen yangın güvenliği ve itfaiyecilik sektörünün en prestijli fuarı olan Interschutz’da Volkan, dünya devleri ile birlikte ürünlerini sergiledi. M32K, M44A, M55A, 8×8 LION-S ve komponentleri ile geniş ürün gamını görücüye çıkartan Volkan, 6 günlük fuar süresince yoğun ilgi gördü.

Fuar boyunca toplam 1148 kişiyi 55 metreye taşıyan M55A, ziyaretçilerin ilgisini çekerken Türkiye’de Mercedes-Benz Econic şasi üzerine üretilmiş ilk itfaiye aracı özelliğini taşıyan M44A ve özellikle dar alanlarda rahatlıkla görev yapabilecek hafif ve hızlı hareket kabiliyeti olan 32 metre mafsallı merdiven büyük rağbet gördü.

Volkan standında sergilenen bir diğer araç ise Bionic – B20 eklentisi ile ARFF 8×8 LION-S idi. Yenilenen ön konsolu ve arka motor kapağı tasarımı ile çekici bir görünüme kavuşan 8×8 LION – S oldu. 11 Haziran tarihinde Volkan standında gerçekleşen resepsiyonda ise Volkan ailesi misafirlerini ağırladı.

Fuar sonunda değerlendirmede bulunan Volkan Yurtdışı Pazarlama ve Satış Direktörü Tutku Ağsakal, “ Interschutz sektörümüzün en önemli etkinliği. Burada olmak ve 55 metrede Türk bayrağı dalgalandırmak şirketimiz adına gurur vericidir. Fuara hazırlanırken ticaret ağımızı genişletmek ve marka bilinirliğini arttırmak gibi önemli hedeflerimiz vardı. Rahatlıkla söyleyebilirim ki şimdiden hedeflerimize ulaşmış durumdayız“ dedi.

Fuar ziyaretçileri tarafından beğeni toplayan logo ve motto hakkında Vollkan İtfaiye Kurumsal İletişim Müdürü Duygu Tecim şunları söyledi: “Geleneklerinden ve kurum kültüründen kopmadan yenilenen logo ve mottosuyla Volkan, bir dünya markası olduğunu bu anlamda da kanıtlamış oldu.  “Crafted technology” sloganı el emeği ile özenle işlenen yüksek teknolojiyle donatılmış Volkan ürünlerini betimliyor. Eski amblem olan zürafanın stilize edilmiş halini barındıran yeni amblem ise öncellikli olarak güven hissiyatını güçlendiriyor. Yeni logo ve mottomuz Volkan’ın her geçen gün gösterdiği gelişimin bir sembolü. Interschutz, yeni nesil ürünlerimizi ve  yeni marka kimliğimizi hedef kitlemiz ile buluşturmak için en doğru platform. Burada olmaktan heyecan, mutluluk ve gurur duyuyoruz.”

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...