Ana Sayfa Manşet Treyler Pazarının Yeni Oyuncusu Orthaus Yüzünü Gösterdi

Treyler Pazarının Yeni Oyuncusu Orthaus Yüzünü Gösterdi

Treyler Pazarının Yeni Oyuncusu Orthaus Yüzünü GösterdiYaklaşık bir yıldır Türkiye’de üretim yapan ULS Global’e bağlı Orthaus, Comvex 2013’te merakla beklenen yarı römorklarını sergiledi.

Türkiye’de bir süredir üretim yaptığı bilinmesine rağmen ürünlerini ilk defa Comvex’te sergileyen Orthaus, üç farklı ürününü sergiledi. Comvex 2013 fuarında, yeni model ürünlerini sergileyen Orthaus’un dahil olduğu ULS Global Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Karaarslan, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı üretim anlayışı ile üretilmiş, damper, konteyner ve perdeli/tenteli araç grupları ile Türk lojistikçilerinin, her tür yol şartlarında, yeni gözdesi olacak ürünler üretmeyi hedeflediklerini söyledi.

Adapazarı/Akyazı da bulunan, tam otomatik robot teknolojisi ile donatılmış araç üretim üssünde, sıfır hata toleransı ile üretim yaptıklarını kaydeden İsmail Karaarslan, şunları söyledi: “Dayanıklı ve inovatif tasarımları, son sistem kaynak teknolojisi, en kaliteli malzeme kullanımı,  kataforez kaplama ile korozyona ve paslanmaya karşı yüksek koruması, uzun kullanım ömrü, düşük işletme maliyeti ve yüksek ikinci el değeri ile Orthaus araçlarının, lojistik firmalarına büyük avantajlar sağlayacağına inanıyoruz. Orthaus ürünlerinde, 1925’lerden bu yana gelen bir tecrübenin, son teknoloji ile birleştiğini görmekteyiz. 109 bin metrekare alan üzerinde kurulan tesislerimizde, 17 bin 500 metrekare kapalı alanda yılda yaklaşık 15 bin araç üretim kapasitesinde, lojistikçilerimize hizmet vereceğiz. Şimdilik, damper semi treyler, açık kasa, konteyner taşıyıcı ve perdeli araçlarımızı hizmete sunuyoruz.”

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR