Ana Sayfa Ticari Araçlar Yeni Renault Trafic Türkiye’de Satışta

Yeni Renault Trafic Türkiye’de Satışta

Yeni Renault Trafic Türkiye’de Satışta
Türkiye’de satışa sunulan Renault ticari araç ürün gamının en yeni üyesi Yeni Trafic, bir önceki nesline göre 21 cm daha uzun ve 6 metreküp yükleme hacmi sunuyor.

Dış tasarımından motorlarına, kabininden yükleme alanına kadar tamamıyla yenilenen Trafic, Renault markasının yeni marka kimliğini temsil eden dış tasarım ve binek araçlara özgü kabin tasarımını birleştiriyor.

Yeni Trafic, yüksek yükleme hacmi ve uzunluğu ile dikkat çekiyor. Yeni Trafic, bir önceki nesline göre 21 cm daha uzun ve 6 metreküp yükleme hacmi sunuyor. Ayrıca 4,15 metre yükleme uzunluğu ile segmentinin en uzun yük taşıma kapasitesine sahip.

Yeni+Trafic2Yeni Trafic’in motor gamı yenilenerek 1,6L 115 bg ve 1,6L 140 bg (Çift Turbo) gücünde, iki adet turbo dizel motorla sunulmaya başlandı. dCi 115 (300Nm): Ekstra güç ve torku sayesinde bu esnek motor hem şehir içi hem de şehir dışı kullanım için uygun görünüyor. Dinamik performans ve düşük yakıt tüketimi (6,5 litre / 100 km) arasında ideal dengeyi sağlıyor. Energy dCi 140 Twin Turbo (340Nm), Stop & Start: Çift Turbo teknolojisine sahip bu motor, daha güçlü, hassas ve ekonomik; karma yakıt tüketimi 6,2 litre/100km seviyesinde. Ağır yükler, uzun seyahatler, romörk çekme veya yokuşlu arazilerdeki yolculuklar için ideal.

Yeni Trafic, bir önceki nesline göre 100 kilometrede yaklaşık 1 litre daha az yakıt tüketiyor. Karma yakıt tüketiminde, 100 km’ de 6,5 L karma tüketim ile dikkat çekiyor. Şehir dışında 5,7L / 100 km; şehir içinde ise 7,8 L/ 100km yakıt tüketimi değerlerini sunuyor.

Sürüş pozisyonu, görüş açısı ile binek araç çizgileri taşıyan kabinde, toplam 90 litre hacminde, 14 farklı saklama gözü bulunuyor. Kabin, sürücünün cep telefonu, tableti ve dizüstü bilgisayarının her zaman kolay ulaşılabilecek mesafede olmasını sağlamak için modüler çözümler sunuyor.

Kabin içi multimedya, Yeni Trafic’te bir diğer önemli unsur olarak öne çıkıyor: CD-Mp3 çalar, USB portu, Bluetooth bağlantısı standart olarak sunuluyor. Bunların dışında, MediaNAV ve R & GO sistemlerine opsiyonel olarak sahip olunabiliyor.

Aktif ve Pasif Güvenlik Önlemleri

Yeni Trafic, Elektronik fren gücü dağıtıcılı ve acil fren yardımlı ABS sistemi, yeni nesil ESP sistemi, Adaptif Yük Kontrolü, Devrilme Önleyici, Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Yol Tutuş Desteği (Extended Grip), Römork Savrulma Önleyici gibi aktif güvenlik donanımlarını standart olarak sunuyor:

Pasif güvenlikte de Yeni Trafic, ticari araç müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayacak özellikler bulunduruyor: Güçlendirilmiş gövde, sürücü ve ön yolcu hava yastıkları, güç limitörlü ve ön gergili ön emniyet kemerleri, kamçı etkisini engelleyen koltuk başlıkları, ara bölme, yük sabitleme halkaları ve lastik basınç izleme sistemi bunlar arasında yer alıyor.

Reklam
Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Bulung Logistics 320 Milyon Lira Yatırım Yapacak

Bulung Logistics’in Türkiye’deki cirosu bu yılın ilk yarısında yüzde 140 büyüdü. Bulung Logistics Türkiye Genel Müdürü Savaş...