Ana Sayfa Treyler Batı Avrupa Pazarına Odaklanan Kögel’e Yeni İhracat Müdürü

Batı Avrupa Pazarına Odaklanan Kögel’e Yeni İhracat Müdürü

Paul de JongKögel satış bölümü yeni bir isim göreve başladı. Paul de Jong (51) Ağustos 2013 yılında yeni Avrupa İhracat Müdürü olarak Alman  yarı römork üreticisi Kögel’e katıldı. Bu yeni oluşturulan pozisyonda, Paul de Jong özellikle Batı Avrupa’da önemli müşterilerden sorumlu olacak ve Satış Direktörü Wolfgang Schuster ‘doğrudan rapor verecek.

Hollanda’da doğan ve ticari araç sektöründe uzun yıllar deneyimi sahip olan De Jong, Kögel’e katılmadan önce,  uluslararası düzeyde etkin bir yarı römork aks firmasında Avrupa Satış Direktörü olarak görev yapıyordu. Bundan oncede dünyanın önde gelen treyler kiralama şirketlerinde yönetici olarak görev alan De Jong, ticari araç pazarında kapsamlı bir sanayi ürün bilgisine sahip.

Kögel Satış Direktörü Wolfgang Schuster, “Bu yeni pozisyon Kögel satış yapısını geliştirmeye yönelik önemli bir adımdır. Paul de Jong ile bu pozisyonu dolduracak yetkili bir uzman kadroya kavuştuk” dedi.

Göreve atanan Paul de Jong ise Batı Avrupa’da Kögel pazar payını artırarak uzun vadeli işbirlikleri kurma çalışmaları yapan iş arkaşlarına katılmaktan duyduğu heyecandan söz etti.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

IVECO Nikola Elektrikli Çekici Üretim Tesisi Açıldı

Küresel ticari araç üreticisi IVECO ile sıfır salınımlı ağır kamyonlar ve ilgili enerji çözümlerinde uzmanlaşan ABD merkezli...
Reklam
Reklam