Ana Sayfa Üstyapı EMK Treyler Ruukki'yi Tercih Etti

EMK Treyler Ruukki’yi Tercih Etti

EMK Treyler Ruukki'yi Tercih Etti

Özellikle damper treyler üretimiyle dikkat çeken EMK Treyler, ürettiği araçlarda Ruukki ürünlerini kullanmaya başladı.

Araçüstü ekipman sektörünün en etkin firmalarından biri olan EMK Treyler, özel çelikte uzman Ruukki  ile birlikte geliştirdiği araçlarıyla, İstanbul’da inşa edilecek olan 3. havaalanının inşaatında kullanılacak damperlerin üretimi de dahil olmak üzere Türkiye’nin büyük yatırımlarına tedarik sağlıyor.

Gövde bölümünde Ruukki Raex ve şase bölümünde Ruukki Optim’in kullanıldığı modellerde toplam ağırlık en aza indirilerek kullanıcıya maksimum verim sağlamayı amaçlayan EMK Treyler  Yönetim Kurulu Başkanı Osman Uslu, kalite ve güvenden dolayı tercihlerini Ruukki’den yana kullandıklarını belirterek açıklamasına şöyle devam etti: “Faaliyet gösterdiğimiz telekomünikasyon, endüstriyel yan sanayii, enerji, çelik konstrüksiyon sektörlerinde olduğu gibi damper ve treyler sektöründe de pazarın beklediği en kaliteli ve dayanıklı ürünleri geliştirmekle fark yaratıyoruz. Treylerde iş ortağımız olan Ruukki ile birlikte en hafif ve dayanıklı araçüstü ekipmanlarını geliştirebiliyoruz. Avrupa ve Türkiye’de kendini kanıtlayan Ruukki, damper modellerimizde yer alan aşınma saclarının en kalitelisini üretiyor ve toplam ağırlığı en aza indirebiliyor. Satış sonrasında da bize en kapsamlı teknik desteği verdiği için Ruukki ile yaptığımız işbirliğinden son derece memnunuz.”

İki firmanın işbirliği ile geliştirilen araçların gövde bölümünde Ruukki’nin aşınma sacı Raex, şase bölümünde ise Ruukki’nin yüksek dayanım sacı Optim kullanılarak toplam ağırlık en aza indiriliyor.

Ruukki Ürün Yelpazesini Geliştiriyor

Ürün yelpazesini yenilikçi ve enerji tasarruflu ürünlerle genişletmek için sürekli olarak Ar-Ge yatırımı yapan Ruukki, sert koşullar için iyileştirilmiş darbe dayanımına sahip Optim 700 QL1 ve otomasyonlu üretim süreçleri için lazerli kesmeden sonra garantili düzlüğe sahip dünyadaki tek çelik olan LaserPlus’ın yanı sıra vinç ve kaldırma ekipmanlarının üretiminde kullanılan yeni ürünü Optim 960 QL’i de sektörün kullanımına sundu.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam