Ana Sayfa Güncel Haberler Hollanda Treyler Üreticileri Derneği Fibrosan’ı Ziyaret Etti

Hollanda Treyler Üreticileri Derneği Fibrosan’ı Ziyaret Etti

Hollanda Treyler Üreticileri Derneği Fibrosan’ı Ziyaret Etti

Treyler ve üstyapı endüstrisinin ihtiyaç duyduğu CTP levha üretimi gerçekleştiren Fibrosan’ı Hollanda Treyler Üreticileri Derneği (CARROSSERİE NL.) üyeleri ziyaret etti. Dernek üyeleri bu ziyaretin ardından Krone’nin Tire fabrikasını OKT’nin Aydın’daki üretim tesislerini ziyaret ettiler.

11 Haziran 2014 tarihinde gerçekleşen ziyarete Hollanda’da treyler ve üstyapı üreticilerinden 25 temsilcinin gerçekleştirdiği ziyarette Fibrosan A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Erim Yücel heyete bir toplantıyla şirket faaliyetlerinden bahsetti.

Yaptığı sunumda uzun yıllardır CTP levha üretiminde uzmanlaşan Fibrosan’ın Türkiye dışında başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünya pazarındaki konumlarından bahsederek, değişen ihtiyaçlara göre geliştirdikleri ürünlerle Pazar paylarını arttırdıklarını ifade etti. Dünya çapında 58 ülkeye ihracat ihracat yaptıklarını da söyleyen Yücel, Almanya ve İngiltere’de kendi şirketleriyle büyük ve küçük ölçekli müşterilere ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirerek toplam üretimlerinin yüzde 80’ini Avrupa ülkelerine ihraç ettiğini vurguladı.

Son dönemde yaptıkları yatırımla birlikte High Gloss ve  High Impact gibi özel ürünlerle ihtiyaca özel Avrupa standartlarında üretim yaptıklarına değinen Yücel, konuklardan gelen soruları da yanıtladı.

Daha sonra Yücel ailesinin ortak olduğu HLM’yi ziyaret eden CARROSSERİE NL üyeleri burada bir hatıra fotoğrafı çektirdiler. CARROSSERİE NL üyeleri Fibrosan ve HLM’nin ardından Krone ve OKT fabrikalarını da ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldılar.

Reklam

EN ÇOK OKUNANLAR

Orijinal Filtre Kullanımı Masrafları Azaltıyor

Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon modellerinde beklenmeyen masrafların önüne geçmek, ideal motor gücü ve optimum yakıt tüketimi...
Reklam
Reklam